fbpx

Môj príbeh - Denis Dinga (zakladateľ Piano Boost)

Moje meno je Denis Dinga. Venujem sa hre na klavír od skorého detstva. Nemal som s klavírom ľahké začiatky.

Chodil som do základnej umeleckej školy a stretol som sa s veľmi nepríjemným spôsobom výuky. Moja prvá učiteľka ma od hudby úplne odradila, hodiny klavíra som nenávidel.

Vôbec mi to nešlo. Učiteľka hovorila rodičom, nech ma z klavíra odhlásia, že nemám talent ani hudobný sluch, že to nemá zmysel.

online kurzy klavíra Piano Boost

Našťastie som dostal novú učiteľku a môj vzťah k hudbe sa od základov zmenil. Vďaka nej som začal veľmi rýchlo dosahovať výsledky a dnes klavír učím.

Moji žiaci sú nadšení a rýchlo sa posúvajú vpred. Pokladám to za moje poslanie a zároveň to vnímam ako veľkú príležitosť, že môžem pomáhať ľuďom plniť si svoje sny a ukazovať im, aká je hudba krásna a jednoduchá.

Učím hru na klavír deti aj dospelých v Prahe. Okrem toho sa venujem online výuke. Pomáham plniť sny dospelým, ktorí nemali príležitosť venovať sa klavíru skôr. 

Na klavír sa môže naučiť hrať naozaj každý. Nezáleží na Vašom veku ani talente. Ak Vám niekto niekedy povedal, že nemáte hudobný sluch, nič to neznamená. Nie je to vec, s ktorou sa musíte narodiť, všetko sa dá naučiť. 

Učím moderným a zrozumiteľným spôsobom. Nemám rád zložité a zbytočne komplikované poučky. Hudobnú teóriu učím tak, aby moji študenti porozumeli hudbe sedliackym rozumom. Najdôležitejšie je, aby ju vedeli využiť v praxi.

Kladiem dôraz na individuálny prístup a potreby každého študenta. Veľmi rád pomôžem nájsť si cestu ku hre na klavír aj Vám. Bude mi cťou, keď tu budem môcť byť pre Vás na Vašej ceste.

online kurz klavíra pre začiatočníkov

Efektívny klavír - online kurz

Myslíte si, že na klavír nemáte talent? Alebo že si svoj sen nikdy nesplníte? Možno ste to už aj niekedy skúsili a nevyšlo to presne podľa Vašich predstáv.

Veľmi rád Vám ukážem, že hrať na klavír sa dokáže naučiť naozaj každý, kto po tom túži. Stačí vedieť, ako na to efektívne.

Metóda Efektívny klavír: E-kniha zdarma!

Online kurz hry na klavír

10 rokov skúseností • 15 strán dôležitých informácií • 10-15 min čítania  2x praktický BONUS