fbpx

Metóda Efektívny klavír: E-book zdarma!

Metóda Efektívny klavír – vďaka nej sa moji študenti dokážu dostať už za pár týždňov z nuly na úroveň, keď tvoria vlastné skladby. Nechajte mi na seba e-mailovú adresu a veľmi rád Vám tieto cenné informácie pošlem.

Metóda Efektívny klavír: E-kniha zdarma!

Online kurz hry na klavír

10 rokov skúseností • 15 strán dôležitých informácií • 10-15 min čítania  2x praktický BONUS

Súvislosti, ktoré teraz dokážem ľudí naučiť za pár týždňov či mesiacov, som objavoval roky. Prečo tak dlho? Lebo som nemal nikoho, kto by mi povedal, čo som v tej chvíli potreboval najviac počuť. Stiahnite si môj e-Book zdarma a dozviete sa, ako na klavír efektívne.

Cestu ku klavíru si dokáže nájsť naozaj každý. Tento e-book je pre Vás, ak sa Vám doteraz s klavírom nedarilo a cítite sa frustrovane. Rovnako je pre Vás, ak chcete získať veľkú výhodu a vyhnúť sa najväčším začiatočníckym chybám.

Hra na klavír je nádherná a zmysluplná činnosť. Je to pohodový relax a zároveň aktivita, ktorá nás môže rozvíjať po umeleckej či osobnostnej stránke. Ak je to pre Vás trápenie, niekde robíte chybu.

Rád Vám ukážem, že cestu ku klavíru si dokáže nájsť naozaj každý. Práve za týmto účelom som vytvril metódu Efektívny klavír. Stiahnute si vyššie e-book zdarma. Doprajte si tieto cenné informácie a zároveň malú dávku motivácie.

Časté otázky a odpovede

Tento e-book je pre vás, ak sa vám s klavírom doteraz nedarilo a cítite sa frustrovane. Rovnako je pre vás, ak chcete získať veľkú výhodu a vyhnúť sa najväčším začiatočníckym chybám.

Do E-booku som v krátkosti zhrnul, čo som sa naučil za roky praxe. Píšem v ňom o tom, čo je pri hre na klavír najdôležitejšie. Verím, že Vás bude pozitívne motivovať a že sa aj vďaka nemu posuniete zase o trochu bližšie ku klavíru.

 

Na konci E-booku na Vás čaká praktický BONUS, vďaka ktorému si môžete rovno zahrať na klavír a spraviť tak prvý krok k Vášmu splnenému snu.

  • Úvod
  • Prečo som vytvoril metódu Efektívny klavír
  • Ako Vám môže metóda pomôcť
  • Ako metóda funguje
  • 6 princípov metódy Efektívny klavír
  • Zhrnutie hlavných myšlienok
  • Čo ďalej?
  • BONUS 1 - organizácia času
  • BONUS 2 - praktický bonus pri klavíri

E-book je zdarma, príde Vám na e-mail súbor PDF, ktorý si môžete stiahnuť do Vášho zariadenia.

Dospelí ľuďia si často myslia, že hrať na klavír sa môžu učiť len deti. Umelecké školy deti uprednostňujú, a preto majú dospelí často veľký problém sa niekam dostať.

Projekt Piano Boost - online kurzy klavíra som založil preto, aby sa hrať na klavír mohli učiť ľudia v každom veku, ktorí o tom snívajú. Moje online kurzy klavíra úspešne absolvujú aj dôchodci, ktorí sa k tomu nedostali skôr.

Hudba je úžasná vec. Každý by mal mať príležitosť nájsť si k nej cestu.

Čo hovoria na e-book Metóda Efektívny klavír čitatelia?

metóda efektívny klavír logo
metóda efektívny klavír titulná strana