fbpx

Improvizácia pre každého - mini online kurz

Improvizácia pre každého je krátky online kurz a skvelý štart pre ľudí na začiatku klavírnej cesty. Odporúčam ho všetkým, ktorý premýšľajú o hre na klavír a chcú si skúsiť, či by ich to bavilo.

Kurz zvládnete úspešne absolvovať aj bez akýchkoľvek predošlých skúseností s klavírom. Poďte do toho, bude to stáť naozaj za to!

Radi by ste si zahrali niečo vlastné a objavili v sebe kreatívnu stránku? Tak to ste tu správne!

Improvizácia je skutočne pre každého. Po skončení tohto minikurzu budete ovládať 4 jednoduché improvizácie. Budete si vedieť zahrať pre radosť či očariť Vašich blízkych.

Ukážkové videá - online kurz Improvizácia pre každého

Nie ste si istý/á?

Zahrajte si na klavír s Denisom hneď teraz.

Ukážková praktická lekcia - môžete si rovno zahrať.
Ukážka 2 praktických improvizácií.

  • 0. Ako kurzom úspešne prejsť? - praktické rady na začiatok
  • 1. Jednoduchá improvizácia - hráme oboma rukami, jemná, relaxačná hudba
  • 2. Hudobná abeceda - zrozumiteľný článok, vysvetlenie na obrázkoch + mini testík na precvičenie
  • 3. Čínska hudba - hráme na čierne klávesy, pentatonika
  • 4. Emócie a atmosféra v hudbe - praktický článok, tri jednoduché triky, ktoré menia všetko
  • 5. Smutnejšia atmosféra pri improvizácii - používame molové akordy
  • 6. Moderná hudba - improvizujeme, ľavou rukou hráme postupnosť, s ktorou sa často stretneme v moderných piesňach

Čo hovoria na online kurz improvizácie naši absolventi?

Ako sú recenzie spracovávané?

Po absolvovaní online kurzu Improvizácia pre každého, prípadne po dostatočne dlhej dobe súkromných lekcií, posielame klientom prosbu o recenziu a spätnú väzbu. Klienti (prípadne rodičia) zasielajú svoje recenzie na náš email. Ak recenzie obsahujú gramatické chyby, opravíme ich následne ich pridávame na webové stránky. Po obsahovej stránke recenzie neupravujeme.

 

Najťažšie je začať.

Poďte do toho so mnou a posuňte sa o krok bližšie k Vášmu splnenému snu. Bude mi cťou byť tu na Vašej klavírnej ceste pre Vás. Počas kurzu ma môžete v prípade nejasností alebo otázok kedykoľvek kontaktovať. Veľmi rád Vám pomôžem alebo poradím.

Jedna lekcia klavíra so skúseným lektorom by Vás vyšla okolo 20-30 €.

Ja Vám ponúkam 6 krátkych lekcií v podobe mini kurzu momentálne úplne ZDARMA.

K materiálom sa môžete kedykoľvek vrátiť, prístup do kurzu Vám zostáva natrvalo.

 

Cenník - online kurz Improvizácia pre každého

Mini kurz improvizácie

0 €

Poďte do toho, bude to stáť za to. Vyskúšajte si, či Vás klavír baví.

V prípade záujmu sa na Vás veľmi teším!

Časté otázky a odpovede ohľadom kurzu Improvizácia pre každého

Dospelí ľuďia si často myslia, že hrať na klavír sa môžu učiť len deti. Umelecké školy deti uprednostňujú, a preto majú dospelí často veľký problém sa niekam dostať.

Projekt Piano Boost - online kurzy klavíra som založil preto, aby sa hrať na klavír mohli učiť ľudia v každom veku, ktorí o tom snívajú. Moje online kurzy klavíra úspešne absolvujú aj dôchodci, ktorí sa k tomu nedostali skôr.

Hudba je úžasná vec. Každý by mal mať príležitosť nájsť si k nej cestu.

Hneď po zaplatení kurzu sa Vám vytvorí na stránkach Piano Boost užívateľský účet. Na e-mailovú adresu zadanú pri objednávke Vám prídu prihlasovacie údaje (užívateľské meno a heslo). Zadáte ich na prihlasovacej stránke a dostanete sa do členskej sekcie, kde nájdete obsah zakúpeného kurzu.

Všetky podrobné informácie a postup Vám príde na email spolu s prihlasovacími údajmi po zaplatení objednávky.

Ceny všetkých mojich kurzov sú navrhnuté tak, aby boli dostupné pre čo najviac ľudí, ale aby zároveň rešpektovali obsah a hodnotu kurzu.

Momentálne si môžete Mini kurz improvizácie výhodne objednať za 0 €.

Pre absolvovanie kurzu budete potrebovať klavír alebo klávesy. Ak ich doma nemáte, dajú sa kúpiť pomerne dobré a lacné. Ozvite sa mi, rád Vám pri výbere poradím. Tiež budete potrebovať počítač alebo zariadenie s pripojením na internet.

Prístup ku všetkým materiálom Vám zostáva aj po absolvovaní kurzu. Môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť a všetko si v pokoji zopakovať.

Kurz môžete pokojne absolvovať aj z mobilného telefónu alebo tabletu. Rovnako ako na počítači sa prihlásite do členskej sekcie cez prehliadač a zobrazí sa Vám celý obsah kurzu. Stačí Vám pripojenie na internet.

Naučíte sa 4 jednoduché improvizácie. Okrem toho si v 2 teoretických lekciách vysvetlíme zaujímavé témy, ktoré pri hre na klavír určite naplno využijete. Vyskúšate si, či Vás hra na klavír baví a či sa jej chcete venovať. Objavíte v sebe kúsok kreativity a hudobného myslenia.

Máte nejaké pochybnosti online kurze improvizácie?

Online výuke klavíra sa venujem dlho. Je podľa mňa často ešte efektívnejšia, než tá prezenčná. Teda samozrejme, pokiaľ je na to učiteľ dostatočne pripravený a vie sa v tom pohybovať. S online kurzami klavíra mám veľmi dobré výsledky. Navyše nemusíte nikam dochádzať, naučíte sa hrať z pohodlia domova. Tým pádom ušetríte veľa času, ktorý môžete investovať napríklad do trénovania skladieb alebo iných povinností.

Sny si môžeme plniť v každom veku. Tempo online kurzu je nastavené tak, aby ho zvládol naozaj každý. Zvlášť s dôchodcami mám mimoriadne dobré skúsenosti. Nikdy nie je neskoro.

Venujem sa hre na klavír od skorého detstva. Nemal som s klavírom ľahké začiatky.

Chodil som do základnej umeleckej školy a stretol som sa s veľmi nepríjemným spôsobom výuky. Moja prvá učiteľka ma od hudby úplne odradila, hodiny klavíra som nenávidel.

Vôbec mi to nešlo. Učiteľka hovorila rodičom, nech ma z klavíra odhlásia, že nemám talent ani hudobný sluch, že to nemá zmysel. Našťastie som dostal novú učiteľku a môj vzťah k hudbe sa od základov zmenil. Vďaka nej som začal veľmi rýchlo dosahovať výsledky a dnes klavír učím.

Moji žiaci sú nadšení a rýchlo sa posúvajú vpred. Pokladám to za moje poslanie a zároveň to vnímam ako veľkú príležitosť, že môžem pomáhať ľuďom plniť si svoje sny a ukazovať im, aká je hudba krásna a jednoduchá.

Učím hru na klavír deti aj dospelých v Prahe. Okrem toho sa venujem online výuke dospelých. Pomáham plniť sny dospelým, ktorí nemali príležitosť venovať sa klavíru skôr.

Súvislosti, ktoré teraz dokážem ľudí naučiť za pár týždňov či mesiacov, som objavoval roky. Prečo tak dlho? Lebo som nemal nikoho, kto by mi povedal, čo som v tej chvíli potreboval najviac počuť.

Na klavír sa môže naučiť hrať naozaj každý. Nezáleží na Vašom veku ani talente. Ak Vám niekto niekedy povedal, že nemáte hudobný sluch, nič to neznamená. Nie je to vec, s ktorou sa musíte narodiť, všetko sa dá naučiť. 

Učím moderným a zrozumiteľným spôsobom. Kladiem dôraz na individuálny prístup a potreby každého študenta.

Veľmi rád pomôžem nájsť si cestu ku hre na klavír aj Vám.

efektivne-online-kurzy-klavira