fbpx

Efektívny klavír 2 - online kurz pre pokročilých

Posuňte Vašu hru na klavír na úplne nový level.

Nestačí Vám, ako na tom ste teraz a radi by ste sa posunuli v hudbe ďalej? V tom prípade je môj pokročilý kurz klavíra práve pre Vás. Rád Vám ukážem, že si dokážete už o pár týždňov bez problémov tvoriť vlastné skladby.

Keď sa zameriate na dôležité, môžete dosiahnuť veci, o akých sa Vám ani nesnívalo. Ak Vás zaujíma hra podľa sluchu či improvizácia, ste na správnom mieste!

online kurzy klavíra

Ovládate už základy hry na klavír, ale chceli by ste od toho viac?

Radi by ste sa posunuli viac do kreatívneho pásma a naučili sa, ako sa môžete hudbou vyjadriť?

Chceli by ste sa naučiť hrať podľa sluchu a získať pri hre na klavír nezvyčajnú slobodu?

Keď porozumiete tomu, ako hudba funguje, od vlastnej tvorby Vás delí už len malý krôčik.

 

Metóda Efektívny klavír

Keď pochopíte, ako hudba funguje a ako krásne sú v nej veci prepojené, až vtedy môžete začať reálne rásť a napredovať.

Vaše výsledky Vás budú motivovať a tým pádom budete dosahovať ešte lepšie výsledky. Čím viac, tým viac.

Keď sa zameriate na to najdôležitejšie, o chvíľu môžete hrať podľa sluchu, improvizovať, či tvoriť skladby. Všetko je oveľa jednoduchšie, než sa zdá.
metóda efektívny klavír schéma

Vďaka mojej výukovej metóde Efektívny klavír si dnes tvoria vlastné skladby ľudia, ktorý ešte pred pár týždňami či mesiacmi verili tomu, že nemajú na klavír talent.

Anna K., 76 rokov

Som veľmi vďačná, že som mohla absolvovať tento kurz. Z počiatku sa to zdalo vzhľadom k môjmu veku dosť odvážne. Ale o tom je život. Sny si treba plniť v každom veku a ja som veľmi rada, že sa mi tento môj dlho snívaný sen konečne splnil. Denis je veľmi dobrý učiteľ. Vysvetľuje úžasne, zrozumiteľne a pochopiteľne aj pre moju generáciu. Pred kurzom som nevedela zahrať nič, nepoznala som noty. Teraz rozumiem základom hudobnej teórie, dokonca si viem zahrať piesne Dedinka v údolí, Ja mám koně, Holubí dúm, či Hallelujah. Začala ma baviť aj vážna hudba. Milujem skladbu Pre Elišku. Naučila som sa v jednoduchosti improvizovať a zložila som si moju prvú pieseň. Teším sa aj na spoluprácu v budúcnosti. Denisovi veľmi ďakujem a vrelo ho všetkým odporúčam. Skúste to, stojí to naozaj za to.  

Nemusíte byť na to sami. V mojom online kurze Vás metódou Efektívny klavír krok za krokom prevediem a veľmi rád Vám pomôžem posunúť sa ešte ďalej.

Je na nezaplatenie, keď máte po svojom boku niekoho, kto dobre rozumie Vašim potrebám a vie, čo potrebujete v danej chvíli najviac počuť.

Bol som kedysi dávno v rovnakej situácii, ale bol som na to žiaľ sám. Nemusíte robiť rovnakú chybu ako ja a zbytočne strácať Váš drahocený čas.

 

Čo všetko Vám pokročilý kurz klavíra prinesie?

 • Posuniete Vašu hru na klavír na úplne nový level.
 • Naučíte sa použiť v praxi najdôležitejšie hudobné princípy, na ktorých to celé stojí.
 • Naučíte sa zahrať si moderné či klasické skladby.
 • Budete vedieť v jednoduchosti improvizovať a skladať vlastné skladby.
 • Zložíte si Vašu prvú skladbu alebo pieseň, čo Vám otvorí dvere do úplne novej dimenzie hudby.
 • Vďaka môjmu pokročilému kurzu klavíra si splníte ďalší sen. Budete sa cítiť naplnení a budete môcť byť na seba hrdí.
 • Získate veľmi zmysluplný koníček, vďaka ktorému sa budete osobnostne a umelecky rozvíjať či relaxovať.
 • V kurze posilníte Vaše pevné základy, z ktorých budete pri hre na klavír čerpať do konca života.
 • Dostanete veľa cených materiálov, ku ktorým Vám prístup ostáva aj po skončení online kurzu.
 • Po skončení kurzu budete shopní efektívne hrať a posúvať sa vpred aj ako samouci.
 

Ak ste na úplnom začiatku Vašej klavírnej cesty, odporúčam Vám najskôr absolvovať môj kurz Efektívny klavír 1.

Všetko, čo sme sa naučili v kurze pre začiatočníkov (Efektívny klavír 1), sa dá s malou obmenou využiť pri hre podľa sluchu, imrpovizácii či vlastnej tvorbe. Pri vstupe do kurzu Efektívny klavír 2 sa predpokladá, že základy hudobnej teórie už ovládate. V tomto kurze na nich budeme stavať.

 

Máte o pokročilom kurze klavíra nejaké pochybnosti?

Určite. Pravdepodobne hneď nevytvoríte hit, ktorý Vás preslávi. Môžete si však zo začiatku skladať piesne pre radosť a pre svojich blízkych. Je to oveľa jednoduchšie, než sa zdá. Keď pochopíte súvislosti (k tomu Vás budem počas celého kurzu osobne viesť), získate neuveriteľnú slobodu. Keď Vám ukážem ako na to, pôjde Vám to veľmi rýhclo. Nebudete sa musieť trápiť a učiť sa na svojch zlyhaniach.

Efektívny klavír 2 je kurz, ktorý je šitý na mieru. Maximálne ho prispôsobujeme Vašim potrebám a túžbam. Sami si vyberáte oblasti, ktorým sa chcete prioritne venovať. Či už to je klasická hudba, hra podľa sluchu, improvizácia, alebo vlastná tvorba. Cieľom kurzu je posunúť Vás v hre na klavír ďalej. Je na Vás do ktorej z oblastí sa chcete ponoriť najhlbšie.

 

Nina Č., 19 rokov

Tento kurz úplne splnil moje očakávania. Musím oceniť individuálny prístup a prispôsobenie osnov/lekcií osobným potrebám a preferenciám. Mojim hlavným očakávaním bolo posilniť základy z hudobnej teórie a zdokonaliť sa v hre podľa sluchu. Vďaka skráteniu pre mňa menej atraktívnych častí kurzu sme venovali dostatok času práve týmto dvom aktivitám. Lekcie aj výklad boli pre mňa zrozumiteľné a v prípade otázok bola na strane učiteľa neustále ochota. Tento kurz by som bez váhania všetkým odporučila.

Od Vašej prvej skladby Vás už delí naozaj len malý krôčik. Chcete raz a navždy posunúť Vašu hru na klavír na úplne nový level? Veľmi rád Vám s tým pomôžem. Rozhodnutie je len na Vás.

V mojom pokročilom online kurze klavíra objavíte úplne nové možnosti a rozšírite si svoje ozory.

Idete do toho so mnou?

 

Ako presne prebieha pokročilý kurz klavíra?

Pozrite si nasledujúce video. Uvidíte, ako to vyzerá v členskej sekcii pokročilého kurzu. Vysvetlíme si, ako presne bude kurz prebiehať.

Na začiatku pokročilého kurzu klavíra si zopakujeme všetky základné hudobné princípy, ktoré sú pre pokračovanie v kurze nevyhnutné. Potom sa začneme venovať už konkrétnym praktickým témam – klasická hudba, hra podľa sluchu, improvizácia, vlastná tvorba. Môžeme si prejsť každú z nich, aby ste mali širší záber. 

Ak Vás však vôbec nezaujíma klasická hudba, môžeme sa namiesto nej viac venovať napríklad hre podľa sluchu. Sami si vyberáte, ktorým témam sa chcete venovať prioritne podľa toho, čo Vás najviac zaujíma.

Online materiály v členskej sekcii tvoria menšiu časť tohto kurzu. Slúžia hlavne na to, aby Vás pripravali na konkrétnu tému a aby sme sa do nej mohli rovno ponoriť. Oveľa viac materiálov aj vedomostí získate počas súkromných online konzultácií, ktoré na online materiály naväzujú. Kurz trvá 10 týždňov. Súkromná 45-minútová konzultáciu bude vždy raz za týždeň. Na čase konzultácie sa dá neskôr bez problémov dohodnúť. 

BONUS +

Ako BONUS zdarma k tomu všetkému získate expertnú úpravu Vašej prvej skladby do finálnej podoby a jej následný zápis do nôt.

K tomu ešte dostanete aj zvukovú nahrávku Vašej skladby, aby ste si ju mohli kedykoľvek pustiť z Vášho počítača alebo telefónu.

pokročilý kurz klavíra

Je pokročilý kurz klavíra aj pre Vás?

Sny si môžeme plniť v každom veku. Tempo online kurzu je nastavené tak, aby ho zvládol naozaj každý. Zvlášť s dôchodcami mám mimoriadne dobré skúsenosti. Nikdy nie je neskoro.

Pre absolvovanie kurzu budete potrebovať klavír alebo klávesy. Ak ich doma nemáte, dajú sa kúpiť pomerne dobré a lacné. Ozvite sa mi, rád Vám pri výbere poradím. Tiež budete potrebovať počítač alebo zariadenie s pripojením na internet.

S výukou klavíra mám bohaté skúsenosti. Veľmi ma napĺňa, keď vidím výsledky svojich žiakov. Učím klavír deti prezenčne v Prahe a venujem sa online výuke dospelých, ktorí si nestihli splniť svoj sen skôr. Pomáhať ľuďom objavovať krásy klavíra a posúvať ich vpred je mojím poslaním. Veľmi rád pomôžem práve aj Vám.

Martin H., 44 rokov

Nemám v hudbě příliš velké ambice a moc nevěřím, že bych někdy třeba koncertoval. Jediné mé očekávání bylo, že se zas posunu o kousíček dál a když se zadaří, tak se naučím si zhudebnit nějakou filmovou scénu nebo si ty nejoblíbenější melodie alespoň pro rozveselení zahraji. Materiály ke kurzu byly skvěle připravené. Celkově jsem rád, že jsem ho absolvoval a děkuji za něj. Nejvíc mě bavil samozřejmě až závěr kurzu – vlastní skladba. Materiály byly skvělé, hodiny jedinečné. Vždy si udělal na začátku malé shrnutí, toho co bylo v materiálech. Vše bylo zopakováno několikrát. Jsem spokojen a jsem rád, že se k materiálům můžu kdykoliv vrátit a příp. si cokoliv připomenout.

 

Pokročilý kurz klavíra je prémiový produkt, ktorý je pre mňa časovo veľmi náročný. Tým pádom je na každý termín voľných len pár miest a rýchlo sa míňajú. Preto to zbytočne neodkladajte. Veľmi rád Vám pomôžem posunúť sa na úplne nový level. Rozhodnutie je len na Vás.

Idete do toho?

 

Čo ak zístíte, že pokročilý kurz klavíra nie je pre Vás?

Kurz je šitý na mieru a sami si vyberáte, čomu sa chcete prioritne venovať. Preto je veľmi nepravdepodobné, že by Vám kurz nevyhovoval. Ak by sa to ale predsalen stalo, bez problémov to vyriešime.

 

Záleží mi na tom, aby ste si splnili svoj sen a čo najviac sa naučili. Ak nebudete spokojný/á Vy, nebudem spokojný ani ja. Preto sa môžete do konca 2. týždňa od začiatku online kurzu odhlásiť a vrátim Vám 100% peňazí.

Nemáte čo stratiť.

 

POZOR! Tento pokročilý kurz klavíra nie je pre každého.

 • Kurz klavíra nie je pre Vás, ak nie ste ochotní do klavíru investovať svoj čas. Pre úspešné absolvovanie kurzu musíte byť ochotní na sebe pracovaťTempo kurzu je nastavené tak, aby ho zvládol naozaj každý. Ak sa do kurzu pustíte s nadšením a budete sami naozaj chcieť, dokážete neskutočné veci.
 • Tento online kurz nie je pre Vás, ak ste úplne na začiatku svojej klavírnej cesty. V tomto kurze staviame na základných hudobných princípoch a predpokladá sa, že ich už ovládate. Ak nemáte s hrou na klavír zatiaľ žiadne skúsenosti, odporúčam Vám môj kurz Efektívny klavír 1. Tento kurz (Efektívny klavír 2) na neho naväzuje.
 • Tento pokročilý kurz klavíra nie je určený pre deti do 12 rokov.
 

Čo všetko získavate, keď objednáte pokročilý kurz klavíra?

 • 18 výukových jednotiek (z toho 6 zameraných na poriadne zopakovanie základných hudobných princípov).
 • 10-krát súkromná 45-minútová online konzultácia so skúseným lektorom.
 • Prístup do členskej sekcie Vám ostane aj po skončení kurzu.
 • Moderný spôsob výuky, osobný a profesionálny prístup.
 • Ušetrené hodiny času, nebudete musieť nikam dochádzať, naučíte sa hrať z pohodlia domova.
 • Pozitívnu motiváciu, rád Vás budem motivovať a posúvať vpred.
 • V prípade problému možnosť konzultácie kedykoľvek počas týždňa.
 • Pocit naplnenia, dosiahnuté výsledky a naplnené ciele.
 • Ďalšie materiály zo súkromných lekcií a skladby navyše.
 • ZDARMA! expertnú úpravu Vašej prvej skladby a následný zápis do nôt.
 • ZDARMA! nahrávku Vašej prvej skladby, aby ste ju mohli počúvať kedykoľvek na mobile alebo PC.
 

Teraz sa už musíte len rozhodnúť. Chcete Vašu hru na klavír raz a navždy posunúť na úplne inú úroveň? Nechcete už ďalej strácať čas a motať sa v stereotype? Čím skôr si začnete plniť svoje sny, tým viac si ich splniť stihnete. Rád tu budem na Vašej ceste pre Vás.

Nemáte čo stratiť.

Idete do toho?

 

Cena: Pokročilý online kurz klavíra

Tento pokročilý online kurz je najlepší produkt, aký Vám viem ponúknuť. Obsahuje moju maximálnu osobnú podporu a pravidelné online konzultácie. Cena kurzu je navrhnutá tak, aby bol kurz dostupný, ale zároveň rešpektuje hodnotu a obsah celého kurzu.

Prémiový produkt: Efektívny klavír 2

399 € (499€)

Doživotný prístup ku všetkým materiálom.

10×45-minútová osobná online konzultácia so skúseným lektorom.

Moja plná osobná podpora + materiály navyše.

 

Nemáte čo stratiť. Ak nebudete spokojní Vy, nebudem spokojný ani ja. Môžete sa kedykoľvek do konca 2. týždňa od začiatku kurzu odhlásiť a vrátim Vám všetky peniaze. Môžete si raz a navždy splniť Váš klavírny sen.

Posledná šanca.

Idete do toho?

 
online kurzy klavíra