fbpx

Letná klavírna výzva 2023

Pridajte sa k nám do letnej výzvy! Naučíme sa zahrať 2 filmové melódie a vytvoríme si spolu 1 vlastnú skladbu.

Pridajte sa do letnej výzvy 🙂

Naučte sa hrať 2 filmové skladby a vytvorte si 1 vlastnú.

2 jednoduché filmové skladby • 1 vlastná skladba • 6 krátkych lekcií ZDARMA! • PDF materiály

Hra na klavír je nádherná a zmysluplná činnosť. Je to pohodový relax a zároveň aktivita, ktorá nás môže rozvíjať po umeleckej či osobnostnej stránke.

Rád Vám ukážem, že cestu ku klavíru si dokáže nájsť naozaj každý. Pridajte sa k nám do letnej výzvy, kde sa v 6 krátkych lekciách od úplných základov naučíme v jednoduchosti čítať z nôt.

Budeme sa učiť hrať oboma rukami 2 skladby z filmov Pán prsteňov a Leví kráľ. V poslednej lekcii si ukážeme jednoduchú improvizáciu – budeme tvoriť 1 vlastnú skladbu.

Ako vyzerajú video lekcie?

Vo videách si vysvetľujeme princípy pomocou farebných schém. Vďaka nim je to ešte názornejšie a ľahšie tému pochopíte. Pri hraní na klavír vždy vidno moje ruky a rovanko je klávesa vyznačená aj na na klávesách modou farbou.

Časté otázky a odpovede

Táto klavírna výzva je pre Vás, ak uvažujete o hre na klavír a chcete si to skúsiť. Rovnako je pre Vás, ak ste začiatočníci, prípadne ak ste na klavíri hrali niekedy v minulosti a radi by ste si osviežili základy.

V priebehu jedného mesiaca sa v 6 krátkych lekciách naučíme hudobnú abecedu a v jednoduchosti čítať z nôt. Okrem toho budeme hrať 2 skladby z filmov Pán prsteňov a Leví kráľ. V poslednej lekcii si ukážeme jednoduchú improvizáciu - budeme tvoriť 1 vlastnú skladbu.

V priebehu mesiaca výjde 6 krátkych lekcií. Lekcia bude vždy obsahovať krátke 3-minútové video. Okrem toho budú pri lekciách ďalšie PDF materiály, v ktorých si budete môcť precvičiť naučené princípy. Lekciu Vám vždy pošlem na e-mailovú adresu, ktorú mi na seba môžete nechať vyššie. 🙂

Letná klavírna výzva je úplne zdarma. 🙂 Pridajte sa k nám. Budem veľmi rád, ak Vás to trochu inšpiruje a posunie bližšie ku klavíru.

Dospelí ľuďia si často myslia, že hrať na klavír sa môžu učiť len deti. Umelecké školy deti uprednostňujú, a preto majú dospelí často veľký problém sa niekam dostať.

Projekt Piano Boost - online kurzy klavíra som založil preto, aby sa hrať na klavír mohli učiť ľudia v každom veku, ktorí o tom snívajú. Moje online kurzy klavíra úspešne absolvujú aj dôchodci, ktorí sa k tomu nedostali skôr.

Hudba je úžasná vec. Každý by mal mať príležitosť nájsť si k nej cestu.

online kurzy klavíra Piano Boost