fbpx

Pohodová improvizácia pre každého

Chceli by ste si vedieť zahrať na klavír niečo vlastné? Radi by ste v sebe objavili kreatívnu stránku?

Po skončení tohto 2-minútového videa si budete schopní v jednoduchosti zaimprovizovať, zahrať si pre radosť či očariť blízkych. Improvizácia je skutočne pre každého. Túto improvizáciu zvládnete aj v takom prípade, ak ste úplný začiatočník.

Hra na klavír musí byť v prvom rade zábava. Musí Vás tešiť a napĺňať. Naučiť sa hrať sa dá aj bez zbytočnej frustrácie či rokov presedených v základnej umeleckej škole.

Viac podobných motívov na improvizáciu nájdete v mojom mini kurze Improvizácia pre každého. Do kurzu sa môžete prihlásiť úplne zdarma.

Hra na klavír musí byť v prvom rade zábava. Musí Vás tešiť a napĺňať. Naučiť sa hrať sa dá aj bez zbytočnej frustrácie či rokov presedených v základnej umeleckej škole.

Myslíte si, že nemáte hudobný sluch a tým pádom klavír nezvládnete? To je nezmysel. Hudba je veľmi jednoduchá a všetko je v nej pekne prepojené. Najdôležitejšie je skutočné porozumenie pár základným hudobným princípom.

To Vám dodá neskutočnú slobodu, vďaka ktorej sa budete posúvať ešte rýchlejšie a tešiť sa zo svojich výsledkov.

Pri improvizáci hľadajte kombinácie tónov, ktoré spolu znejú dobre Vám. Zo začiatku to bude možno trochu neisté. Za krátko sa v tom už budete určite cítiť ako doma.

Ak Vás tento článok zaujal a radi by ste pokračovali ďalej, pripravil som pre Vás mini online kurz improvizácie.

Budeme v ňom improvizovať ešte viac. Okrem toho sa dozviete ďalšie zaujímavosti zo sveta klavíra a hudby, ktoré Vám pri klavíri určite pomôžu. Pre viac informácií o kurze kliknite na modrý odkaz.

Prajem Vám veľa úspechov, nech Vám to krásne hrá.

efektivne-online-kurzy-klavira

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *